Замовити

Вам знайома ситуація, коли Ви не можете придумати що подарувати? Що обрати, якщо у людини все є? Або ж просто не маєте часу, а хочете бути оригінальними? La Roserie відповість на усі ці питання, адже з нами зручно обрати свою досконалість.

Ви можливо подумаєте, що дарувати просто троянди це банально, тому ми прагнемо змінити ці стереотипи і представити Вам вишукану подачу якісних троянд.

Усі наші дизайнерські коробки є ручної роботи і виготовляються спеціально для нас з якісних матеріалів.

Наші роботи стануть ідеальним подарунком для коханої людини, Ваших близьких, колег по роботі та бізнес-партнерів. І ми переконані, що Вам це сподобається.

Якість та вишуканість – це те, що ми Вам можемо гарантувати.

“Доставка емоцій”, “коробка щастя” – так називають нас наші постійні клієнти. Спробуйте, можливо і Вам сподобається!

Замовити

Про що
нас часто
запитують?

За скільки часу потрібно робити замовлення?

Найкраще робити замовлення за декілька днів, можна, звичайно, і раніше. Якщо Вам потрібно термінове замовлення, запитуйте про можливість за телефоном +380966291118.

Чим особливі троянди La Roserie?

Ми працюємо лише з якісними трояндами, вирощеними на високогірних плантаціях Еквадору, Кенії та Колумбії. Такі троянди мають більший розмір бутону та довшу тривалість життя у вазі у порівнянні з місцевими трояндами.

Чи робите Ви анонімну доставку?

Так, ми можемо доставити квіти анонімно.

Що робити, якщо я не знаю адресу доставки?

Якщо Ви бажаєте подарувати квіти людині, але не знаєте куди потрібно доставити, можете надати нам її контактний номер чи посилання на профіль у соцмережах (FB, Instagram). Ми зв’яжемось з нею, та узгодимо деталі доставки.

Чи можна написати на відкритці додатковий текст?

Так, ми можемо дописати від руки потрібний Вам текст.

Що робити, якщо я хочу покласти у конверт подарунок?

Ми запечатуємо конверти сургучем. Якщо Ви хочете написати на відкритці текст особисто чи покласти у конверт подарунок (квитки, подарунковий сертифікат чи певну суму грошей), потрібно нас попередити, щоб ми приклеїли сургуч на двосторонній скотч.

Чи є у Вас послуга квіткового консьєржа?

Так, Ви можете зазделегідь вказати дати подій, коли Вам потрібно когось привітати, і ми Вам будемо нагадувати про ці події. Ця послуга є безкоштовною.

Які у Вас ще є додаткові послуги?

При потребі, разом із квітами ми можемо доставити солодощі, пляшку шампанського та інше.

Також за додаткову плату можемо розробити для Вас індивідуальну відкритку.

Маєте запитання?

Задайте запитання